Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij
Youtube
Facebook

Zapisz się do Falubaziaków!

Kliknij przycisk "Dołącz do nas" aby przejść do formularza i zapisać swoje dziecko do Falubaziaków. Dołącz do nas!

Zaloguj się

Sportujmy.pl

Falubaziaki to pionierski projekt realizowany przez jedną z największych szkółek piłkarskich na Ziemi Lubuskiej – Akademię Piłkarską Falubaz. Wykorzystując doświadczenia w organizacji wydarzeń sportowych oraz kształceniu sportowców już od najmłodszych lat, powstał projekt skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.  

 

W ramach Falubaziaków, w przedszkolach partnerskich organizowane są zajęcia zabawowo-sprawnościowe dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3. do 6. roku życia. Liczy się nie tylko pozytywna energia i zabawa, ale przede wszystkim rozwijanie koordynacji, postrzeganie, umiejętności pracy w grupie oraz zdobywanie nawyków dobrej postawy. 

 

Partnerem merytorycznym projektu jest Akademia Piłkarska Falubaz. Dzięki doświadczonej specjalnie przeszkolonej kadrze oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu, zapewnia ona najwyższy poziom zajęć. Każdy podopieczny Akademii Reksia może sprawdzić się na treningach Akademii Piłkarskiej Falubaz. Na dobry początek otrzymuje zaproszenie na 2 otwarte treningi.